МОРЕ РАДОСТІ, ПОЗИТИВУ ТА НЕЙМОВІРНИХ ЕМОЦІЙ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ГОТОВА ПОДАРУВАТИ БАТЬКАМ ТА ЇХ МАЛЕЧІ ОПІШНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА!

Дата: 29.05.2018 19:39

Розважально-ігрова та сімейно-спортивна програми з нетерпінням чекатимуть відвідувачів 1 червня о 9 годині на території Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів!

Увага: дітки не залишаться без призів та подарунків!

До речі, для любителів попоїсти місце святкування влада обіцяє облаштувати виїзною торгівлею.

Фото без описуВиокремити хочеться Парад візочків, який стартуватиме о 8 годині 50 хвилин із центра селища в напрямку до школи. Задля участі у ньому бажаючим необхідно звертатися безпосередньо чи за номером телефону 43-515 до відповідальної особи Радченко Віри Іванівни з 8 до 17 години.

Опішнянські керманичі запрошують односельців активно долучатися до ходи! У такий спосіб дорослі зможуть усім продемонструвати індивідуальність та неординарність своїх малюків, а також посприяти спільному дозвіллю - а це основні завдання Параду візочків. Важливо, аби кожна сім’я була частіше разом.

У ході параду журі обиратиме кращий візок. Головні вимоги: креативна ідея, яскравий дизайн та несподіване оформлення перших транспортних засобів для немовлят!

Переможець цього видовищного заходу отримає цінний несподіваний приз.

Ірина Гармаш, "Голос Опішні"