Мультидисциплінарна команда

Мультидисциплінарна команда – шлях до підвищення якості соціальних послуг

У КЗ "Центрі надання соціальних послуг" Опішнянської селищної ради працює одна мультидисциплінарна команда для надання комплексу соціальних послуг особам пенсійного віку, одиноким непрацездатним громадянам переважно з IV та V групами рухової активності, а також тим, хто мешкає у віддалених населених пунктах громади, відповідно до їх індивідуальних потреб.

Виїзна робота мультидисциплінарної команди максимально спрямована на задоволення потреб самотніх мешканців громади, які опинились у складних життєвих обставинах.

Соціальні послуги надаються безпосередньо під час виїзду за місцем проживання підопічних. Члени команди здійснюють такі заходи:

• послуги робітника по комплексному обслуговуванню й ремонту будинків допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації

• послуги перукаря

• інформаційні послуги

• консультування з питань соціального захисту

• допомога у вирішенні нагальних потреб

З початку року 35 мешканців громади скористались послугами мультидисциплінарної команди згідно з планом-графіком. Отримувачі соціальних послуг відзначають, що успішність роботи спеціалістів, які входять до складу команди, забезпечується їх професійністю, людяністю, щирістю і добросовісним ставленням до справи.

До складу Мультидисциплінаркої команди входять:

1. Перукар І класу, соціальний робітник Наталія Батожська.

2. Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків - Анатолій Чубань.

3. Фахівець із соціальної роботи - Наталія Чернецька.

4. Водій – Дудник Володимир Михайлович.

Наказ 26.12.2011 № 568 Про Порядок організації мультидисциплінарного підходу з надання соціальних послуг у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Для отримання соціальних послуг мультидисциплінарної команди звертайтесь до Центру надання соціальних послуг, який знаходиться за адресою:

смт Опішня, вул. Перемоги, 12

Електронна адреса:  tercentr_opishnya@ukr.net