СПРОБА № 3 АБО БОГ ЛЮБИТЬ ТРІЙЦЮ

Дата: 05.06.2018 19:17

Сформувати Опішнянську ОТГ з адміністративним центром в Опішні цього разу пропонуватимуть Батьківській, Попівській, Малобудищанській, Човно-Федорівській, Кирило-Ганнівській та Ставківській сільським радам.

Фото без описуЦе доповнена ініціатива групи депутатів Опішнянської селищної ради. Її обговорено та одноголосно підтримано на громадських слуханнях, які відбулися сьогодні, 5 червня, під головуванням секретаря Опішнянської селищної ради Юлії Масюк. Первісна ініціатива включала в себе трьох рад-сусідів: Попівську, Малобудищанську та Батьківську.

У картографічній частині Перспективного плану формування об'єднаних громад Полтавщини зі змінами, внесеними урядом, усі перелічені вище сільські ради розташовані в межах Опішнянської ОТГ, решта територій району віднесена до Зіньківської ОТГ.

Участь у громадських слуханнях взяв І-й заступник голови Зіньківської РДА Микола Хоменко.

Ірина Гармаш, "Голос Опішні"