Оголошення про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна

Дата: 24.07.2024 14:47

Оголошення про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий комітет Опішнянської селищної ради Полтавського району Полтавської області повідомляє, що розпочата процедура визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:

38165, вул. Котелевська, 28, село Міські Млини, Полтавського району, Полтавської області знаходиться об’єкт безхазяйного майна, а саме: А1 житловий будинок, 1974 року побудови, стіни – дерев’яні, рублені, оббиті МДФ, фарбована покрівля – листове залізо, електрофікований, газифікований, площею 58 м², об’ємом – 174 м³, Б Літня кухня, сарай, 1976 року побудови, стіни цегляні на 0,5 цегли, покрівля – шифер, площею - 28 м², об’ємом – 62 м³, б Погріб, 1976 року побудови, стіни цегляні на 0,5 цегли, покрівля бетонована, площею 6 м², об’ємом 12 м³, В Сарай, 1974 року побудови, стіни дощані, покрівля шиферна, площею 5 м², об’ємом 9 м³, Г Туалет, 1974 року побудови дерев’яний, площею - 1 м², об’ємом – 2 м³, №1 – огорожа, знаходиться зі сторони вулиці Котелевська, 28 п.м. та залізні ворота з хвірткою  - 5 п.м.

У зв’язку з цим, у разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правовстановлюючих документів на майно, просимо звертатися до юридичного відділу виконкому Опішнянської селищної ради Полтавського району Полтавської області за адресою: 38164, Полтавська область, селище Опішня, вулиця Перемоги, 3, e-mail: opishnya_sr@ukr.net.