ПРО ЗАБОРОНУ продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям на час дії правового режиму воєнного стану на території Опішнянської селищної ради

Дата: 06.06.2024 11:14

🔔 До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та громадян!

Відповідно до спільного наказу начальника Полтавської облвійськадміністрації та командира ОТУ "Суми" від 05.09.2022 № 43/152 "Про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі", виконавчий комітет Опішнянської селищної ради нагадує про обмеження на продаж алкогольних напоїв та речовин на спиртовій основі під час воєнного стану!

🔒 До завершення дії воєнного стану в Полтавській області, включаючи Опішнянську громаду, ПІД ЗАБОРОНОЮ продаж:

📌алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, заборонено людям у військовій формі: військовослужбовцям Збройних сил України, Національної гвардії України, а також іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, правоохоронним органам, органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, що виконують функції із забезпечення порядку і оборони України або особам, що мають зовнішні ознаки належності до цих формувань (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів тощо).

Порушення пунктів даного наказу може призвести до серйозних наслідків та адміністративної відповідальності.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!