Умови проведення конкурсів

Дата: 07.05.2024 14:28

Умови проведення конкурсів:

1. «Мистецтво, що рятує життя»

Участь у конкурсі можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком, зайнятістю та місцем проживання.

До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:

a. Постери чи інформаційні плакати, створені вручну або за допомогою програмного забезпечення;

b. Художні фото, колажі чи зображення, створені на основі фото;

c. Малюнки, виконані вручну на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці малювання;

d. Відеоролики (мультиплікаційні, документальні, художні).

Роботи мають бути створені учасниками особисто і відповідати заявленій темі. Роботи на інші теми до участі не допускаються. Конкурс проходить у різних вікових категоріях.

Для участі у конкурсі учасники особисто реєструються на порталі https://theartofsafety.dsp.gov.ua/ та завантажують свої роботи у форматі jpg, jpeg або png. Одночасно із надсиланням робіт учасниками (за бажанням) може надаватися згода на продаж їх творів (в електронному вигляді) через аукціон з подальшим направленням коштів на потреби Збройних Сил України. У разі, якщо учасник є неповнолітнім, до заявки долучається згода одного з батьків.

Роботи для участі у конкурсі приймаються до 25 червня включно.

Конкурс відбувається в два етапи: обласний та національний. Роботи – переможці 1 етапу розміщуються на порталі для онлайн голосування, яке відкривається 1 липня і триває по 31 серпня включно.

Результати конкурсу оголошуються в період з 1 по 3 вересня шляхом розміщення інформації на вебсайті Держпраці.

Переможці конкурсу будуть нагороджені відзнаками Держпраці. Інформація про переможців конкурсу буде розміщена на інформаційних ресурсах Держпраці, її територіальних органів та партнерів.

1. «Рейтинг спеціалістів з охорони праці»

Держпраці спільно з Цифровим видавництвом Експертус розпочали спільний проект «Рейтинг спеціалістів з охорони праці»!

На платформі ratingop.expertus.com.ua спеціалісти з охорони праці мають унікальну можливість випробувати себе, а також увійти до десятки найкращих фахівців України.

Мета Рейтингу - підвищити професійну кваліфікацію працівників служб охорони праці підприємств, установ і організацій.

Участь у конкурсі можуть взяти всі бажаючі фахівці з охорони праці, які безпосередньо реалізують функції щодо створення безпечних і здорових умов праці.

Конкурс складається з тесту, де учасники відповідають на питання з охорони праці. Тест охоплює широке коло питань в аспектах, які пов’язані з безпекою працівника, зокрема можуть трапитися вузькі галузеві запитання. При цьому учасники мають необмежену кількість спроб, щоб набрати максимум балів і дізнатися щось нове. Рейтинг учасників формується відповідно до кількості правильних відповідей, і чим більше правильних відповідей ви надаєте, тим вище ваше місце в рейтингу.

Рейтинг призначений для практиків, тож у ТОП-10 не потраплятимуть представники фахових періодичних видань, а також особи, які консультують із питань охорони праці на платній основі. Переможці отримають заохочення та визнання у нашій професійній спільноті, а їх роботодавці будуть відзначені Держпраці.

1. Ефективні програми психосоціальної підтримки на роботі та їх реалізація

Участь у конкурсі беруть юридичні та фізичні особи – підприємці всіх видів діяльності та форм власності з території всієї України, які дбають про ментальне здоров’я своїх працівників та запровадили або запроваджують психосоціальну підтримку працівників на робочому місці.

Для участі у конкурсі уповноважений представник роботодавця має зареєструватися на порталі - https://theartofsafety.dsp.gov.ua/ та завантажити презентаційні матеріали: презентацію у форматі pdf та/або відеоролик у форматі mp4.

Реєстрація та завантаження матеріалів здійснюється з 28 квітня по 25 червня. Переможці отримають заслужене визнання від громадськості, а також можливість отримати відзнаку Держпраці.

1. Інновації та цифрові рішення для безпеки на роботі

Участь у конкурсі можуть брати юридичні та фізичні особи – підприємці усіх видів діяльності та форм власності, які використовують найману працю, та запровадили інноваційні та цифрові рішення для забезпечення безпеки на роботі в системі управління охорони праці на підприємстві.

Для участі у конкурсі уповноважений представник роботодавця має зареєструватися зареєструватися на порталі - https://theartofsafety.dsp.gov.ua/ та завантажити презентаційні матеріали: презентацію у форматі pdf та/або відеоролик у форматі mp4.

Реєстрація та завантаження матеріалів здійснюється з 28 квітня по 25 червня.

Не втрачайте шанс стати частиною змін та внести свій вклад у безпечніше та здоровіше майбутнє робочих місць.