Відбулося засідання громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету Опішнянської селищної ради

Дата: 22.03.2024 15:13

21 березня в Опішнянській селищній раді відбулося засідання Громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету Опішнянської селищної ради.

Розпочали із обговорення рішення виконавчого комітету селищної ради від 18 січня 2024 року, що стосується внесення змін до складу громадської комісії з житлових питань та затвердження нової редакції Положення про цю комісію.

Наступним питанням порядку денного було визначення відповідності проєкту рішення «Про взяття на соціальний квартирний облік громадянки О.С.» вимогам житлового законодавства України. Даний проєкт рішення був розроблений юридичним відділом виконавчого комітету, і під час засідання було підтверджено його відповідність законодавству.

Засідання Громадської комісії з житлових питань в Опішнянській селищній раді виявилося продуктивним та сприяло розв'язанню важливих питань. Це свідчить про ефективну роботу та активну позицію ОМС в питаннях, що належать до його компетенції.