Зустріч щодо обговорення варіантів перейменування вулиці Пушкіна в межах Опішнянської селищної ради

Дата: 08.01.2024 19:55

8 січня відбулася робоча зустріч із мешканцями громади та всіма зацікавленими особами щодо обговорення варіантів перейменування вулиці Пушкіна в межах Опішнянської селищної ради.

Закон України "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії" визначає необхідність перейменування переліку вулиць, що мають назви, пов'язані із минулим. Визначено чіткі кроки, які передбачають залученість широкої громадськості до процесу прийняття рішення.

Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу та конструктивного обговорення, і саме це допоможе прийняти обґрунтоване та виважене рішення. В процесі обговорення виникла ініціативна дискусія про те, як зберегти історичну спадщину і знайти гідну назву для вулиці, яка несе значення для місцевої громади. Присутні активно висловлювали свої думки та пропозиції щодо варіантів назв для вулиці, при цьому враховуючи історичні, культурні та ідентичні аспекти та відображаючи цінності нашого регіону.

Дякуємо всім за участь та конструктивний внесок у формуванні майбутнього Опішні! Важливість кожного голосу в цьому процесі була врахована та громада залишається активною учасницею у формуванні нової ідентичності нашого селища.