Дата: 17.01.2024 11:42

€1 мільйон :ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам  з експортним потенціалом та інноваційними ідеями

ПРО ПРОГРАМУ
EU4BUSINESS:

У межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини, мікро-, малий та середній український бізнес з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом може отримати 100 грантів до 10 000 євро кожен для відновлення, розвитку та стійкості.

Запланована хвиля грантів сприятиме реалізації цілей урядової ініціативи #єРобота під егідою Міністерства економіки України.

100 грантів по 10 000 євро кожен надаються у межах  програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнер з виконання – громадська організація EasyBusiness (ГО «Легкий бізнес»)

ДОПОМАГАЄМО МАЛОМУ
І СЕРЕДНЬОМУ БІЗНЕСУ

Деталі за посиланням: €1 мільйон :ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам з експортним потенціалом та інноваційними ідеями