Фахівці податкової служби Полтавщини проводять перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів

Дата: 02.01.2024 10:17

Фахівці податкової служби Полтавщини проводять перевірки

суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів

Працівниками управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області було проведено перевірки Інтернет-служб таксі.

Під час проведення фактичних перевірок встановлено та зафіксовано два факти здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів (надання послуг такс) без державної реєстрації суб’єкта господарювання. Замовлення послуг здійснювалось через Інтернет.

У ході перевірок на винних осіб складено протоколи про адміністративну відповідальність за статтею 164 КУпАП, які направлено для розгляду до відповідного судового органу.

Головне управління ДПС у Полтавській області наголошує, що здійснення господарської діяльності можливе лише за умови Державної реєстрації суб’єктом господарювання із зазначенням відповідного виду діяльності.

Окремо звертаємо увагу платників податків щодо необхідності дотримання вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами та доповненнями), зокрема, суб’єкти господарювання, при наданні послуг таксі повинні обов’язково застосовувати РРО та/або ПРРО при здійсненні розрахунків із споживачами.

Завідувач сектору

інформаційної взаємодії                                                          Ганна ТРЕТЬЯКОВА

Начальник управління

податкового аудиту                                                                           Ірина ГОДИНА