Для внутрішньо переміщених осіб діє цифрова платформа безоплатної юридичної допомоги

Дата: 02.01.2024 08:26

Міжнародною організацією DRC (Представництво Датської ради у справах біженців в Україні) розроблено цифрову платформу безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

У сучасному світі доступ до якісної юридичної допомоги - це не просто можливість, а, безперечно, право. Edopomoha.org – цифрова платформа, яка перевизначає концепцію безкоштовної юридичної допомоги для ВПО.

Edopomoha.org – це не просто платформа, це ініціатива, спрямована на забезпечення ВПО доступом до якісної юридичної допомоги.

Edopomoha.org – це інноваційний інструмент, призначений для тих, хто шукає якісні відповіді на юридичні питання. Цифрова платформа пропонує повний спектр юридичних послуг абсолютно безкоштовно.

Що саме Ви зможете знайти на платформі:

Відповіді на Юридичні Питання: Знайомтеся з роз'ясненнями та отримуйте чіткі відповіді на ваші правові питання.

Аналітичні Матеріали: Цікаві та зрозумілі статті, які розкривають складні юридичні теми.

Перелік Юристів: Мережа досвідчених юристів, готових надати вам консультацію безкоштовно.

Інформаційні Матеріали: Новини та інформація про важливі зміни в законодавстві.

Процес отримання консультації на платформі – це швидко та легко. Зареєструйтеся, оберіть зручний час для консультації та використовуйте доступний онлайн-чат для взаємодії з вашим юристом.