ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ З ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ТА ВІДНОВЛЕННЯ

Дата: 19.10.2023 10:28

Пам’ятаєте, як ми розповідали вам про телеграм-канал із громадської безпеки та відновлення?

Так ось, ми його створили! І він вже чекає на нових читатів!

Цей канал — платформа, де команда Асоціації учасницького розвитку громад та місцеві команди діляться досвідом та знаннями з робочих груп Полтавщини та взаємодіють з мешканцями та мешканцями громад Полтави.

Громадська безпека є важливою складовою стабільності та благополуччя суспільства. Ми присвячуємо увагу проблемам, пов'язаним із забезпеченням безпеки громадян та захистом їхніх прав.

Відновлення — це процес підтримки вразливих груп населення у відновленні після масштабних криз. Ми розглядаємо різні аспекти відновлення і надаємо корисну інформацію.

Цільова аудиторія — громади Полтавської області 👇:

• Полтавська громада
  • Лубенська громада
  • Градизька громада
  • Миргородська громада
  • Кременчуцька громада
  • Козельщинська громада
  • Опішнянська громада

Наш канал містить:

🌐 аналітику та новини з сфери громадської безпеки;

🆘 рекомендації з підготовки до екстрених ситуацій та надзвичайних подій;

📊 інформацію про проєкти та ініціативи в галузі громадської безпеки та відновлення робочих груп із громадської безпеки та відновлення;

🤝 інформацію про діяльність робочих груп.

Ми віримо, що підготовка та поширення інформації є ключовими у забезпеченні безпеки та відновлення під час криз. Приєднуйтесь до нашого каналу, щоб бути в курсі та брати участь у створенні безпечного та стійкого світу. 🤝🌟

Посилання на наш телеграм-канал: https://t.me/publicsafetyandrecovery

Створено у межах ініціативи «Створення та розвиток потенціалу робочих груп із громадської безпеки та відновлення у партнерських громадах Полтавської області», яку впроваджує Асоціація учасницького розвитку громад за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй  (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4 Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

[@UNDP Ukraine / ПРООН в Україні]