Про обов’язок використання РРО/ПРРО під час зустрічі з підприємцями Полтавщини

Дата: 21.09.2023 08:27

Про обов’язок використання РРО/ПРРО під час зустрічі

з підприємцями Полтавщини

Триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо останніх новацій податкового законодавства, тож нещодавно фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області завітали до суб’єктів господарювання                     у м. Котельва Полтавської області.

Посадовці проінформували підприємців про останні зміни, у зв’язку           з прийняттям Закону України від 30.06.2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України  та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» в частині застосування класичних і програмних реєстраторів розрахункових операцій. Зокрема, обговорили особливості спрощеної системи оподаткування, які стосуються сплати єдиного податку та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Податківці розповіли присутнім про особливості застосування програмного реєстратора розрахункових операцій і повідомили про функціонування та переваги безкоштовного ПРРО від ДПС https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.

Податківці надали підприємцям корисні друковані пам’ятки щодо порядку реєстрації та застосування РРО/ПРРО та рекомендували у разі виникнення питань телефонувати на номери «гарячих ліній»                          з питань реєстрації РРО/ПРРО – (066) 721 19 94, застосування РРО/ПРРО  – (050) 579 58 28.