Опішнянська громада

Полтавська область, Полтавський район

Чи допускаються виправлення у касовій книзі?

Дата: 08.09.2023 09:52
Кількість переглядів: 91

Фото без опису

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

РРО/ПРРО

Валентина Коломієць

50-35-20

  Сектор  інформаційної взаємодії

 

Чи допускаються виправлення у касовій книзі?

 

      Відповідно до п. 39 розд. ІV Положення про ведення касових операцій                 у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148, виправлення в касовій книзі не допускаються.

Зроблені виправлення підписуються касиром, а також головним бухгалтером або особою, яка його заміщує.

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

 

ГДІ сектору

інформаційної взаємодії                                                     Валентина КОЛОМІЄЦЬ 

 

Начальник управління

податкового аудиту                                                              Ірина ГОДИНА

 

ПОГОДЖЕНО                                               

 

В. о. начальника ГУ ДПС

у Полтавській області                                                          Алла РЯБКОВА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь