Опішнянська громада

Полтавська область, Полтавський район

Чи допускаються виправлення у касових документах та чи можна виписувати дублікати при їх втраті?

Дата: 06.09.2023 11:26
Кількість переглядів: 71

Фото без опису

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

РРО/ПРРО

Валентина Коломієць

50-35-20

  Сектор  інформаційної взаємодії

 

Чи допускаються виправлення у касових документах та чи можна виписувати дублікати при їх втраті?

 

      Відповідно до п. 3 розд. І Положення про ведення касових операцій                 у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 із змінами та доповненнями (далі – Положення № 148) касовий ордер – первинний документ (прибутковий або видатковий касовий ордер), що застосовується для оформлення надходжень (видачі) готівки з каси.

Норми чинного законодавства, зокрема норми Положення № 148 не передбачають дії щодо відновлення прибуткового касового при його втраті.
      
Відповідно до абзацу четвертого п. 32 розд. ІІІ Положення № 148 виправлення в касових ордерах та видаткових відомостях забороняються.

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

 

ГДІ сектору

інформаційної взаємодії                                                     Валентина КОЛОМІЄЦЬ 

 

Начальник управління

податкового аудиту                                                              Ірина ГОДИНА

 

ПОГОДЖЕНО                                               

 

В. о. начальника ГУ ДПС

у Полтавській області                                                          Алла РЯБКОВА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь