Мистецький захід на підтримку ЗСУ "Жовто-блакитне серце"

Дата: 29.06.2023 09:23

"Жовто-блакитне серце" підтримує наших захисників!💙💛

Адже зараз допомога тих, хто захищає нашу країну, набуває особливого значення.

Серед численних благодійних акцій, що пройшли нещодавно у громаді, особливе місце займає ініціатива керівників гуртків та вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, які вчора підготували неймовірний мистецький захід на підтримку ЗСУ "Жовто-блакитне серце", під час якого продемонстрували присутнім усю багатогранність власних талантів, спрямувавши їх на добру справу. Також до участі долучилися: усіма улюблений колектив IMPULSE (керівник Анастасія Шендрик), який додав неповторності виступам🤩 та чудова виконавиця власних пісень, колишня вихованка БДтаЮТ - Тетяна Гаврільєва.

Такі юні і такі безмежно талановиті! Вони так прагнуть миру і так люблять наших воїнів-героїв...

Неймовірно теплим і водночас надихаючим видався цей вечір, завдяки зусиллям організаторів та учасників, за що ми їм безмежно вдячні!👏👏👏

Ну а їх спільні роботи, виконані на гуртках "Чарівна глина", "Господарочка", також вразили присутніх і ті, хто прийняв участь у благодійному аукціоні, став щасливим володарем робіт виконаних власноруч талановитими вихованцями та їх наставниками.

Разом наближуємо перемогу!