Випускний у спеціалізованому мистецькому закладі "Опішнянська музична школа"

Дата: 01.06.2023 08:47

Прощальний акорд: 30 травня відбувся випускний у спеціалізованому мистецькому закладі "Опішнянська музична школа".🎶🎓

Талановиті вихованці готові до нового етапу свого музичного життя! І добре це демонструють неповторними виступами. Для них залишаються позаду незабутні роки, проведені у цьому чудовому закладі, втім попереду на них очікуєне не меньш захопливе життя, сповнене творчості.

На цей особливий захід завітали батьки, друзі, викладачів та усі, поціновувачі талантів здібних випускників щоб разом порадіти за їх успіхи та досягнення. Вони вкладали всі ці 8 років свої серця і зусилля у кожну ноту, щоб усі мгли насолодитися плодами їхньої праці.

Вони зросли і продовжують розквітати у світі музики.

Хочеться відзначити і подякувати нашим викладачам, які допомогли розкрити потенціал вихованців, надаючи їм знання, натхнення протягом цих незабутніх років. Вони були надійними провідниками у світі музики та менторами на шляху до реалізації музичних мрій.