Опішнянська громада отримала новеньке обладнання в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні»

Дата: 14.08.2023 15:51

Маємо приємні новини! 🙌🏻

Нещодавно Опішнянська громада отримала новеньке обладнання, яке вже зараз готова активно застосовувати! Ця ініціатива призначена для посилення та підтримки розвитку нашого регіону.

Передане обладнання - це не просто набір технічних засобів, а справжній крок вперед у підвищенні ефективності та продуктивності в роботі. Новий ноутбук та багатофункціональний принтер (БФП) однозначно стануть надійними помічниками для учасників робочих груп та всіх, хто залучений до проєктів і діяльності у Опішнянській громаді.

Завдяки цьому обладнанню ми сподіваємося забезпечити зручні та сучасні умови для роботи учасників громадських ініціатив. Ноутбук дозволить ефективно координувати проєкти, збирати та аналізувати інформацію, спілкуватися та обмінюватися ідеями. БФП же створить можливість зручно друкувати та сканувати необхідні документи, сприяючи безперешкодному руху процесу роботи вперед.

Це реальна користь для реалізації планів і завдань.

Дякуємо партнерам за всебічне сприяння та допомогу у подоланні викликів!🤝

✨Ініціатива «Створення та розвиток потенціалу робочих груп із громадської безпеки та відновлення у партнерських громадах Полтавської області» впроваджується Асоціацією учасницького розвитку громад за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».