Оцінка потреб громад щодо громадської безпеки та відновлення

Дата: 24.07.2023 18:01

Просимо пройти опитування “Оцінка потреб громад щодо громадської безпеки та відновлення”.

Посилання на анкету: https://forms.gle/EpGMKLgy43kZ35t1A

Опитування буде проведено для визначення ресурсів та прогалини у питаннях відновлення та громадської безпеки. Дані опитування використовуватимуться для формування планів роботи робочих груп, підготовки профільних цільових програм громадської безпеки та відновлення, а також включення максимальної кількості стейкхолдерів.

Цільова аудиторія: мешканці громади: молодь, працездатні особи, пенсіонери, у тому числі незахищені верстви: ВПО, які проживають на території громади, зокрема у місцях компактного проживання, мешканці та мешканки різних населених пунктів громади.
Не зволікайте, опитування проводиться до 31.07.2023.

Ініціатива «Створення та розвиток потенціалу робочих груп із громадської безпеки та відновлення у партнерських громадах Полтавської області» впроваджується Асоціацією учасницького розвитку громад за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».