Велика прем'єра від маленьких артистів!

Дата: 25.04.2023 14:11

Велика прем'єра від маленьких артистів!🔥🔥🔥

Після тривалої перерви, сьогодні відбувся довгоочікуваний показ вистави "Пригоди Буратіно" від вихованців лялькового театру "Коза-Дереза", що існує у Човно-Федорівському закладі освіти з 2013 року та має на своєму на рахунку численні нагороди.👏👏👏

Його актори - учні початкових класів закладу, а керівники - вчителі: Манойло Тетяна Іванівна та Скакун Наталія Григорівна. Взагалі до створення вистави (а їх репертуар вже є досить солідним) долучається увесь колектив дружньої школи. І це помітно: відмінна гра акторів, зразкові декорації, музичний супровід та сама постановка - все продумано до дрібниць, і це вже з перших хвилин занурює глядачів у вир подій відомої казки.

До речі, Денис Микуляк, який цьогоріч став срібним призером Обласного конкурсу читців "Тарасовими шляхами", починав свою творчість в цьому ж театрі...

Час вже гастролювати Човнофедорівським зірочкам✨

Їм є чим пишатись та це має побачити кожен!💯

Успіхів вам та нових творчих звершень!