Благодійний патріотичний захід "Боротьба крізь століття"

Дата: 31.01.2023 13:50

💙💛УКРАЇНА ВАРТА ТОГО, ЩОБ ЗА НЕЇ БОРОТИСЬ! - стійка мотивація кожного, хто живе на цій благословенній землі.

📌Вчора відбувся благодійний патріотичний захід "Боротьба крізь століття". Творчі колективи Опішнянського державного художнього ліцею імені Василя Кричевського та Опішнянської дитячої музичної школи, за сприяння Опішнянської селищної ради, підготували тематичну концертну програму, покази колекцій етно-одягу “Відлуння трипілля”, “Барви рідної землі”, “Україна - незламна”.

💰А ще - аукціон з продажу авторських творів мистецтва, що проводився паралельно. Благочинність та чудова нагода кожному, хто виявив бажання окрім фінансового вкладу в благородну місію (зібрати кошти на тепловізор військовослужбовцям однієї із бригад, в якій несуть службу наші односельці), стати ще і власником унікального художнього твору.

Краса та велич української нації, її багата та значуща культура, талант, непереможність та незламність - все це продемонстрували цього дня наші неперевершені майстри, наставники та вихованці - усі, хто долучився до проведення такого чудового заходу. Та усі ті, хто в будь-який спосіб продовжує допомагати нашим захисникам довести цю війну до переможного завершення. 🙌

Дякуємо Вам за це!

Разом ми здатні все подолати! Прямуємо до перемоги!