Свято напередодні Великодня влаштувано ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування»

Дата: 12.04.2023 16:30

Море позитиву та приємних емоцій подарували малечі казкові герої - така довгоочікувана зустріч відбулася у нашій громаді завдяки ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування».

Сьогодні в Опішнянському ліцеї влаштували чудовий передВеликодній захід - неймовірні аніматори розважали дітей насиченою програмою.

ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування» влаштувала для наймолодших справжнє свято. Учасники — мами з дітьми з числа ВПО, які зареєстровані на території Опішнянської громади після 24.02.2022 року та самотужки виховують дітей, по закінченню розваг отримали чудові подарунки.

Дякуємо за сприяння!