Правила пожежної безпеки в житловому секторі

Дата: 26.09.2022 16:50

Шановні громадяни!

Щороку з настанням осінньо-зимового періоду через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- та газовими приладами, а також при експлуатації пічного опалення збільшується кількість пожеж, травмування та загибель людей на них.

Проблема неправильного використання електронагрівальних приладів існує завжди. Люди дуже часто забувають вимикати нагрівачі, виходячи з помешкання, або лягають спати. Саме в цей час, коли нагрівальні прилади знаходяться без нагляду, постає реальна загроза виникнення пожеж. Адже неможливо передбачити перепади напруги, перевантаження у електромережі або коротке замикання.

Дотримуйтеся правил пожежної безпеки -  не залишайте без нагляду увімкнені електро-, газоприлади, слідкуйте за їх справністю, не допускайте перевантаження електромереж, пояснюйте дітям про небезпеку гри з вогнем. У разі пожежі терміново телефонуйте 101!

Полтавське районне управління Головного  управління ДСНС України  у  Полтавській області