Пропонуємо пройти опитування

Дата: 14.09.2022 10:19

Фото без описуЗ метою отримання загальної інформації щодо стану національно-патріотичного виховання і подальшого його вдосконалення, надання системності та вироблення науково-методичних засад супроводу організаційної роботи з національно-патріотичного виховання Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського повідомляє про проведення опитування з 20.09.2022 по 22.09.2022 в рамках першого етапу проведення моніторингового дослідження ефективності національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Опитування анонімне, коротке та не забирає багато часу. В опитуванні можуть взяти участь: учні 5-11 класів, батьки, дідусі, бабусі та будь-хто з бажаючих.

Онлайн-опитувальник вже доступний за посиланням: https://forms.gle/Ard2yGdiDqchYiA46 .

Опитування має системний характер і буде проводитись на постійній основі до 2025 року включно (раз на півроку, у вересні та березні).