Застереження
Шановні громадяни!
Не спалюйте суху рослинність і сміття на відкритих територіях та не допускайте виникнення пожеж. Пам’ятайте! За порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж передбачено адміністративну відповідальність. Також нагадуємо про заборону відвідування лісів, лісопаркових зон, лісосмуг.
У разі виявлення займання – негайно телефонуйте «101»!
Дотримуйтеся правил пожежної безпеки - не залишайте без нагляду увімкнені електро-, газоприлади, слідкуйте за їх справністю, не допускайте перевантаження електромереж, пояснюйте дітям про небезпеку гри з вогнем. У разі пожежі терміново телефонуйте 101!
При виявленні вибухонебезпечного предмету або предмету, схожого на нього, Вам необхідно терміново зателефонувати за номерами 101 або 102. Не чіпати підозрілий предмет, не користуватися біля нього мобільними телефонами та іншими засобами зв’язку, позначити його місце знаходження та не допускати сторонніх осіб.
Полтавське районне управління Головного управління
ДСНС України у Полтавській області