Будьте обережні з вогнем, попереджуйте пожежі!

Дата: 20.10.2021 13:18

6 жовтня близько 23 год 05 хв поблизу с. Саранчівка виникла пожежа на полі кукурудзи, що належить місцевому фермеру. Пожежу ліквідовано самостійно без залучення підрозділу ДСНС. Причина пожежі встановлюється.

8 жовтня о 14 год 04 хв надійшло повідомлення про пожежу сінника в с. Шенгаріївка по вул. Остапа Вишні. Вогнем знищено сінник та близько 1,5 т сіна, врятовано розташовану поруч  господарчу будівлю. Причина пожежі встановлюється.

10 жовтня в смт. Опішня по вул Свято-Михайлівській виникла пожежа в житловому будинку. Вогнеборці, які прибули на виклик, відразу приступили до гасіння. Внаслідок пожежі господар, за даними медиків отримав опіки тіла І-ІІ ст. (80%), інший громадянин отримав опіки тіла ІІ ст. (5 %). Постраждалі були госпіталізовані до Полтавської міської клінічної лікарні. Пожежу було локалізовано о 17:20, а о 18:20 – ліквідовано. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 80 кв. м. Врятовано даний житловий будинок та не допущено поширення полум’я на поруч розташовані господарчу будівлю та гараж. До гасіння залучалися 5 чоловік особового складу Державного пожежно-рятувального посту смт Опішня та 2 одиниці техніки. Причина пожежі встановлюється.

15 жовтня в с. Попівка по вул. Перемоги сталась пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття житлового будинку на площі 5м2. Причина пожежі – порушення правил експлуатації пічного опалення.

В Україні розпочався період опалювального сезону. Одночасно з цим спостерігається зростання кількості пожеж в житловому секторі. Причинами пожеж в цей період можуть бути: не вимкнуті електрообігрівальні прилади та газові плити, перекал печей, використання відкритого вогню а також використання саморобних електрообігрівачів. Нерідко до пожеж призводять пустощі з вогнем залишених на самоті дітей.

Будьте обережні з вогнем, попереджуйте пожежі. Пам’ятайте! Тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки попередить лихо.

Головний інспектор ВЗНС Полтавського РУ

ГУ ДСНС у Полтавській області

майор служби цивільного захисту                                                    Сергій ЗАЄЦЬ

20.10.2021 р.