День ПЕРЦЮ у с. Глинське

Дата: 28.08.2021 15:19

Фото без описуДумаєте, святкування Дня села проходить банально, по звичному сценарію? А от і ні, тільки не в Опішнянська територіальна громада!

Було чим здивувати та порадувати усіх присутніх на ????????????Дні Перцю, що проходив цієї суботи у с. Глинське.

Творча наснага організаторів чудового заходу просто захоплює... Тематичні конкурси, аукціон, дегустація неперевершених страв, основним інгредієнтом яких був сам ПЕРЕЦЬ, виступи артистів - і це не повний перелік всього, що відбулося цього дня у с. Глинське... А виступ гурту "Українська Швейцарія" додав гостроти та створив чудовий настрій усім присутнім наприкінці вечора.

Традиційну підтримку та фінансову допомогу надали Опішнянська селищна рада та Александр Ващенко, за що висловлюємо окрему вдячність!