Закликаємо мешканців дотримуватись «Правил благоустрою території населених пунктів Опішнянської територіальної громади»!

Дата: 12.08.2021 17:39

Утримання прилеглих територій у неналежному стані псує загальну привабливість та естетичний вигляд громади та створює незручності для інших.

Всі види підприємств (незалежно від форм власності), установи, організації, навчальні, торгові та комерційні заклади, заклади громадського харчування, а також власники приватних домогосподарств повинні підтримувати порядок на закріплених за ними ділянках, а також прибирати підпорядковану їм територію від сміття, розчищаючи чагарники, зарослі та кущі.

Відповідні норми зафіксованоу «Правилах благоустрою території населених пунктів Опішнянської територіальної громади».

Попереджаємо, за порушення встановлених вимог, винні особи нестимуть відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення та Законом України "Про благоустрій населених пунктів", а це передбачає стягнення штрафу від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб, суб'єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.