Зустріч і з представниками Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації

Дата: 04.08.2021 16:25

Як створити перше аграрне  комунальне підприємство в Україні?

Як зробити його успішним?

Які кошти можна отримати від Департаменту агропромислового розвитку на підтримку агробізнесу?

Ці та інші питання обговорили під час робочої зустрічі селищного голови Миколи Різника із:

Фото без описудиректором Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації - Сергієм Фроловим

Фото без описузаступником директора Департаменту – начальником управління фінансового забезпечення, економічної стратегії, інвестиційної політики та моніторингу використання земельних і водних ресурсів - Віктором Скрилем,

Розглянули стан та тенденції розвитку сільського господарства - однієї з провідних галузей Полтавщини, зокрема напрямків державної та регіональної підтримки щодо створення кооперативів, фермерських господарств, дотацій на продукцію тваринництва, оформлення сертифікату на органічну продукцію тощо.

Підтримку органічного виробництва, сприяння переходу підприємств на цей шлях ведення виробництва в області забезпечує Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року, яка була детально проаналізована під час обговорень.

Представники Департаменту зацікавилися діяльністю на території Опішнянська територіальна громада новоствореного КП "Опішня-Агро" та здійснили екскурс до відповідних об'єктів.