Відкриття нового футбольного поля зі штучним покриттям у Полтаві

Дата: 27.07.2021 11:25

Фото без описуФото без описуФото без опису27 липня представники Опішнянська територіальна громада отримали нагоду бути присутніми на урочистому відкритті нового футбольного поля зі штучним покриттям, що відбулося в Полтаві на території Автоагрегатного заводу, за участі в.о. голови Полтавської ОДА - Дмитра Луніна, голови Полтавської облради - Олександра Біленького та міського голови - Олександра Мамая.

На даний захід завітала почесна делегація із Києва на чолі із президентом УАФ - Андрієм Павелком:

Анатолій Демяненко — багаторічним капітан київського «Динамо», заслужений майстер спорту СРСР, перший віце-президент УАФ, віце-президент АВФУ

Олег Протасов — Заслужений майстер спорту СРСР, єдиний радянський футболіст номінант нагороди УЄФА «Золота бутса» («Срібна бутса» за 2-е місце в сезоні 1985/86), перший віце-президент УАФ

Олексій Михайличенко — заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, Олімпійський чемпіон перший віце-президент УАФ.

Після відкриття стадіону вручили спортивний інвентар футбольним школам області, серед яких і "ФК-ОПІШНЯ", та провели матч між 10-річними вихованцями ДЮСШ “Ворскла” та дублюючим складом ФК “Ворскла”.

Дякуємо Асоціації Полтавського футболу за чудову можливість побувати на заході!