В Опішнянській ТГ щомісяця консультують із правових питань

Дата: 13.07.2021 10:42

Фото без описуФото без описуБЕЗКОШТОВНО консультували та надавали роз'яснення мешканцям громади із правових питань!

Як і було заплановано згідно графіку функціонування консультаційного пункту доступу до безоплатної правової, в приміщенні відділу "ЦНАП", фахівець відділу "Зіньківське бюро правової допомоги" Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги - Сергій Корнійко, провів виїздну зустріч із жителями Опішнянська територіальна громада. Цього разу громадян цікавили питання щодо оформлення спадщини та реєстрації нерухомого майна.

НАГАДАЄМО, виїздна зустріч проводитиметься кожного другого вівторка щомісяця.

Також реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть, звернувшись до відділу "Зіньківське бюро правової допомоги" за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 64, та за тел.: ??(05353) 3-34-74, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).