Дата: 21.07.2021 10:28

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЕксперти Київської школи державного управління ім. С. Нижного продовжують працювати над розробкою Стратегії економічного розвитку Опішнянської ТГ:

? Сергій Підмогильний (туристична складова),

? Микола Скиба (соціальні трансформації)

? Віктор Нестеренко - (агро складова)

заглиблювалися у питання розвитку громади разом з активними жителями громади.

На цьому тижні працювали, щоб визначити очікування, бачення та принципові позиції, щодо економічного розвитку громади на найближчі 5 років.

Серед завдань експертів - огляд територій громади, зустріч з керівниками, власниками ключових підприємств та установ.

Основними напрямками аналізу є:

???? економіка та фінанси

???? агропромисловість

???? туризм

???? гуманітарний блок

???? інфраструктура та просторовий розвиток.

«Основне завдання нашої команди експертів врахувати наявні проблеми, особливості та потенціал Опішнянської громади та кожного її жителя, підвищити економічну спроможність та успішність цієї території, привабливість , сформувати ключові проекти для створенні дієвої стратегії економічного розвитку Опішнянської громади до 2025 року» - підкреслила під час свого виступу керівник проекту «Ефективна громада» КШДУ Діана Баринова.