ПОЛОЖЕННЯ про податок на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки

Дата: 11.05.2021 11:05

до рішення сесії Опішнянської селищної ради

___________ № ______

про
податок на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки

1. Платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок) визначено пунктом 1 статті 266 Податкового кодексу України.

2. Об’єкт оподаткування визначено пунктом 2 статті 266 Податкового кодексу України.

3. Базу оподаткування визначено пунктом 3 статті 266 Податкового кодексу України.

4. Ставки податку визначено у додатку 1.1. та додатку 1.2. «Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» до цього Положення.

5. Пільги зі сплати податку:

5.1. перелік пільг та особливості їх застосування визначено пунктом 4
статті 266 Податкового кодексу України;

5.2. перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих у межах норм  підпункту 4.2 пункту 4 статті 266 Податкового кодексу України, визначено у додатку 1.3 «Пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» до цього Положення;

5.3. перелік об’єктів нерухомості, які не підлягають оподаткуванню податком, визначено підпунктом 2 пункту 2 статті 266 Податкового кодексу України.

6. Порядок обчислення податку визначено підпунктами 1 - 3 пункту 7, пунктом 8 статті 266 Податкового кодексу України.

7. Податковий період для податку визначено пунктом 6 статті 266  Податкового кодексу України.

8. Строк та порядок сплати податку визначено пунктами 9, 10 статті 266 Податкового кодексу України.

9. Строк та порядок подання звітності визначено підпунктом 5 пункту 7 статті 266 Податкового кодексу України.

Начальник фінансового відділу                             Валентина КАЛЮЖНА