Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Порядок розміщення вивісок у смт Опішня (Опішнянська ТГ)» та Аналізу його регуляторного впливу

Дата: 29.03.2021 13:40

Регуляторний акт розроблений з метою захисту культурних та майнових інтересів територіальної громади смт Опішня, юридичних і фізичних осіб, у власності котрих перебувають споруди та будинки, на яких встановлюються вивіски, та поліпшення зовнішнього вигляду об’єктів благоустрою. Порядок регулює відносини, які виникають у зв’язку з встановленням вивісок у смт Опішня, розміщення яких передбачено законодавством України, визначає процедуру їх встановлення, регламентує загальні вимоги до їх розміщення та регулює правові відносини між органами місцевого самоврядування і фізичними та юридичними особами, які виникають у процесі розташування, чи демонтажу вивісок.

Зауваження та пропозиції будуть прийматися в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики Відділом містобудування, архітектури та цивільного захисту Виконавчого комітету Опішнянської селищної ради за адресою: 38164, Полтавська обл., Полтавський район, смт Опішня, вул. Перемоги, 3, та на електронну пошту opishnya.arh@gmail.com, в місячний термін з дня оприлюднення проекту.

З регуляторним актом та Аналізом його впливу можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури та цивільного захисту Опішнянської селищної ради за адресою: 38164 Полтавська обл., Полтавський район, смт Опішня, вул. Перемоги, 3, та у розділі «Регуляторна політика» на сайті Опішнянської селищної ради – opishnya.gromada.org.ua.

Проект рішення "Про затвердження Порядку розміщення вивісок у смт Опішня (Опішнянська ТГ)» та Аналізу його регуляторного впливу