Група Нафтогаз – надійний партнер Опішнянської громади

Дата: 25.03.2021 13:23

Фото без описуГрупа Нафтогаз – надійний партнер Опішнянської громади

Цього тижня у селі Човно-Федорівка відбулося відкриття двох соціальних проєктів «Школа майбутнього» та «Сучасна лікарня громаді».

У рамках реалізації освітньої ініціативи для Човно-Федорівського закладу загальної і середньої освіти було закуплено сучасну техніку та меблі – 4 смарт-телевізори, 3 ноутбуки та 20 шкільних парт, якими обладнали майже весь заклад. Також АТ «Укргазвидобування» профінансувало модернізацію шкільної  їдальні забезпечивши її кухонними меблями.

– Обладнання і утримання навчальних закладів вимагає значних фінансових вкладень, які повністю лежать на плечах громади. І коли є такі надійні партнери, як Група
 Нафтогаз, це значно допомагає розвитку шкіл і садочків. Дуже приємно, що компанія ніколи не залишається осторонь важливих життєвих процесів у громаді та підтримує нас, – зазначає голова громади Микола Різник.

Допомогли газовидобувники і місцевому ФАПу. Для оперативності та зручності роботи придбали електро-скутер, що дасть медичним працівникам змогу швидко дістатися до пацієнтів у критичній ситуації.

Ці проєкти стали одними з багатьох, що реалізує Група Нафтогаз на території Опішнянської громади.

- Група Нафтогаз є надійним партнером регіонів і громад, де веде свою виробничу діяльність. Реалізовуючи проєкти корпоративної соціальної відповідальності компанія формує стабільні умови для всебічного розвитку населених пунктів та місцевих мешканців, - додав заступник директора ГПУ «Полтавагазвидобування» Віталій Хівренко.