До Міжнародного дня родини в Опішнянській ОТГ організували конкурс світлин «Родина у світлинах»

Дата: 16.05.2020 11:28

Сім’я – найважливіше.
Сім’я – це люди, які любитимуть тебе завжди.
Сім’я – це добро, підтримка, любов, затишок, добробут.
Сім'я – це місце, де народжується життя і ніколи не згасає любов - під таким гаслами відбувся конкурс фото «Родина у світлинах» в Опішнянській об’єднаній громаді. Голосування відбувалося на офіційній Фейсбук-сторінці Опішнянської ОТГ.

1-ше місце посіла родина Черкасів, 2-ге місце - родина Антонець і почесне 3-є місце - родина Куденців.

Усі переможці отримали подарунки : за 1 місце сертифікат на сімейну фотосесію, 2 місце - сертифікат на 500 грн у магазині "Торговий дім", а за 3 місце - набір посуду.

Окремий приз - сертифікат на піцу в кафе "Файне" від Олександра Ващенка дістався родині Шапошників.

Вітаємо переможців!