До Опішнянської громади приїздили переймати досвід з Нехворощанської ОТГ

Дата: 27.12.2019 12:49

Фото без описуПередноворічні дні завжди багаті подіями. 27 грудня до Опішнянської громади приїздили переймати досвід з Нехворощанської ОТГ, яка була створена у 2017 році, коли об‘єдналося 5 сільських рад: Нехворощанська, Лівненська, Маячківська, Соколово-Балківська та Шедіївська. За основними даними громада досить схожа на нашу.
Селищний голова Микола Різник привітав гостей та розповів про здобутки та перспективи розвитку Опішнянської громади. Найбільше запитань стосувалося проєктно-інвесиційної діяльності ради. Спілкування та обмін досвідом було цікавим для представників обох громад, адже співпраця між громадами – запорука успіху у процесі децентралізації.