Для мешканців Опішнянської ОТГ провели тренінг «Порядок видачі/продовження ліцензій та оцінка впливу на довкілля – все, що має знати кожен»

Дата: 19.12.2019 11:04

Фото без опису18 грудня в залі ЦНАПу Опішнянської селищної ради було багато молоді, адже тут проходив тренінг «Порядок видачі/продовження ліцензій та оцінка впливу на довкілля – все, що має знати кожен». Метою заходу є залучення широкого кола членів громадськості до участі в плануванні та впровадженні проєктів, спрямованих на поліпшення соціально-економічних умов життя в громаді. Перед присутніми виступив селищний голова Микола Різник та Віталій Філенко представник громадської організації НОВА Енергія «UAEITI для ефективного управління на місцевому рівні»