До Опішнянської ОТГ завітали студенти Української академії лідерства

Дата: 03.12.2019 21:51

Фото без опису26 та 27 листопада в Опішні побувала група студентів Української академії лідерства. Наші гості - майбутня еліта України, молоді люди, які прагнуть вчитися, стати лідерами і принести позитивні зміни в управління державою, розвиток економіки, науки, культури, мистецтва. Щомісячні дослідницькі мандрівки Україною, зустрічі з особистостями, що впливають на зміни в Україні та світі, ознайомлення з їхніми проектами. Студенти Української академії лідерства побували в етно-садибі «Лялина світлиця». Доктор історичних наук, етнологиня, власниця етносадиби Олена Щербань цікаво та з гумором розповіла про народні обряди та звичаї і звичайно ж про секрети української кухні. Другого дня молоді люди спілкувалися з селищним головою Миколою Різником, дізналися про те, як адміністративна реформа втілюється в життя в Опішнянській ОТГ, а також відвідали Національний музей-заповідник українського гончарства.