В Опішні встановлено Пам’ятник Захисникам України

Дата: 27.10.2019 12:57

Фото без описуВ Опішні встановлено Пам’ятник Захисникам України – Героям сьогодення, що стримують російську агресію та ціною власного життя та здоров’я тримають над нами мирне небо. Проект реалізовано частково за кошти бюджету Опішнянської територіальної громади – 40 тисяч. Вдячні голові ОТГ Миколі Різнику та депутатському корпусу за підтримку нашої ініціативи. 33 тисячі гривень – благодійні внески меценатів, наших земляків, які народились та виросли в Опішні –до сьогодні не забувають про своє рідне селище. Це Лев Жиденко, Валерій Мартосенко та Юрій Тягун. Окремо хочу подякувати Леву Анатолійовичу за постійну допомогу та підтримку наших захисників на східному фронті від 2014 – до сьогодні. 17 тисяч гривень – кошти небайдужих жителів селища, учасників бойових дій. Вдячна кожному з них: Василіву Руслану, Покулітому Вадиму, Піскуну Валерію, Гажієнку Олександру, Піскун Людмилі, Куріпті Євгенію, Мартиросяну Володимиру, Пругло Сергію, Сердюченку Сергію, Куріпті Валерію, Штанько К, Варвинській Наталії, Нечитайло Ніні, Голишу Олександру, Хрипуну Олександру, Шевченку Віталію, Зюкіній Ользі, Кожевник Наталії, Безрук Світлані, Манько Юлії, Ноздріній Наталії, Пиляй Марині, Мусі Віктору, Винницькому Василю, Андрушенко Оксані, Зінченко Віктору, Шендрику Олександру, Лещенку Сергію, Федоші Олександру, Михайлику Юрію, Давиденко Валентині, Зубань Вікторії, Мальченку Максиму, Гнатенку Олегу, Оленич Світлані, Канівцю Юрію, Громовому Дмитру. Кошти надходили на картку Приватбанку – не завжди відображувалось прізвище благодійника. Вибачаюсь та дякую всім за ваш внесок. Голова Опішнянської громадської організації учасників бойових дій Гурин Олександр та волонтер Наталія Матвійчук, як організатори, також внесли особисті кошти. Дякую Олександру Володимировичу Гурину за співпрацю. Висловлюю вдячність трудовому колективу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського та директору закладу Овчаренко Людмилі за розуміння та фінансову підтримку. До збору коштів на виготовлення Пам’ятника Захисникам України також долучився колектив Опішнянської селищної ради, кошти надходили від Опішнянського відділення ГРУ. Особлива вдячність колективу «Надвечір’я» територіального центру надання соціальних послуг Опішнянської ОТГ. Дякуючи Наталії Ноздріній, біля пам’ятника ростиме два кущі калини як символ пам’яті про всіх героїв сьогодення, що віддали життя за майбутнє України. Хочу подякувати Валентині Давиденко та працівникам комунальної служби селища за озеленення території біля пам’ятника, сподіваюсь, що з ранньої весни – до пізньої осені там будуть цвісти квіти. Головне, що спільними зусиллями в нашому селищі є місце пам’яті та шани воїнам, що вберегли нас від війни. Це новітня історія України, що твориться на наших очах. Це наші герої. Ніколи не забуваймо ціну, яку ми платимо за право жити у вільній країні, а це тисячі життів кращих синів України, серед яких і наш Роман Яковець. Війна ще не закінчилась. Наша боротьба за свободу і незалежність продовжується. Якою буде Україна, залежить від кожного з нас. Пам’ятаймо про це.
Наталія Матвійчук, заступник директора з навчально-виробничої діяльності ДСХШІ І-ІІІ ступенів "Колегіум мистецтв в Опішні" імені Василя Кричевського