1 жовтня в Україні відзначали День громадян поважного віку, День ветерана.

Дата: 02.10.2019 11:26

Фото без описуВ Опішнянській громаді проведенням свята опікувались працівники «Центру надання соціальних послуг» Опішнянської селищної ради. Було забезпечено надання якісних соціальних послуг 765 особам похилого віку; організовано благодійний обід та концертну програму для пенсіонерів Опішнянської об‘єднаної територіальної громади. До свята в Центрі надання соціальних послуг експонувалася виставка "Руками створена краса". 43 особам, яким виповнилося 90 років було забезпечено продуктові набори. Заходи відбулися за підтримки Опішнянської селищної ради та громадської організації "Ветеран"