Вітаємо з МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ працівників та вихованців Опішнянської дитячої музичної школи

Дата: 02.10.2019 11:20

Фото без описуВисоко цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національного мистецтва. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності й творчої думки неможливий розвиток нашої громади. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи та досягнення. Культурні досягнення та традиції – це скарб, який треба берегти як зіницю ока. Тож, збереження мистецького спадку є запорукою подальшого мистецького розвитку. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і нових перемог. Зі святом!