Родинний затишок для малюків створили батьки вихованців та працівники ясел-садочка "Берізка"

Дата: 23.08.2019 19:55

Фото без описуУ яслах-садку "Берізка" красиво і зручно. Родинний затишок для малюків створили батьки вихованців та працівники ясел-садочка. Проведено поточний ремонт приміщень, оновлено ігрові осередки, малі архітектурні форми на майданчиках. Дітвора радіє!

Крім того, після поточного ремонту у яслах-садку "Берізка" повноцінно функціонує пральня. На це були виділені кошти Опішнянською селищною радою.