Біля Меморіалу Вічної Слави у селищі Опішня відбудеться урочистий мітинг, присвячений Дню пам‘яті та примирення

Дата: 07.05.2019 20:49

Фото без описуУ четвер, 9 травня, о 10:00 год. біля Меморіалу Вічної Слави у селищі Опішня відбудеться урочистий мітинг, присвячений Дню пам‘яті та примирення, а також 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В селах Опішнянської об‘єднаної громади біля Меморіалів Слави та Пам‘ятників бійцям, полеглим в роки Другої світової війни, урочисті мітинги відбудуться:
у селі Малі Будища о 09:30,
у селі Глинське о 10:30,