В Опішнянському закладі дошкільної освіти яслах-садку «Берізка» відбулося театралізоване дійство «Великодня казка»

Дата: 04.05.2019 10:29

Фото без опису3-го травня в Опішнянському закладі дошкільної освіти яслах-садку «Берізка» відбулося театралізоване дійство «Великодня казка». Малюки дізналися про обряди та звичаї нашого народу, зустрілися з веселими та добрими героями дійства, навіть почули про що шепочуться страви у великодньому кошику. На свято до дітей завітав настоятель Свято-Троїцького храму Володимир Бабич, який привітав усіх присутніх з Великоднем. Сам захід і прегарні декорації для свята підготували вихованці середньої групи «Ромашка» разом з вихователем Наталею Совою та помічником вихователя Зінаїдою Кононенко, допомагали їм у цьому музичний керівник Геннадій Ільїн, хореограф Яна Лисак, вихователь Наталія Антонець з донечкою Даринкою ученицею 1 класу ДСХШІ І – ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні». І маленькі глядачі, і юні артисти були щасливими, поринувши в ту чарівну атмосферу доброти, любові і тепла, яка панувала у залі.

Вікторія Зубань, редактор селищного радіомовлення «Голос Опішні»