Свято Великодня в Малобудищанській сільській бібліотеці-філії комунального закладу культури «Центр культури, дозвілля, туризму та спорту»

Дата: 26.04.2019 08:47

Фото без описуВеликдень — найдавніше і найважливіше весняне свято всіх християн. У цей день радісно дзвонять дзвони у Храмах, яскраво сяють безліч свічок, вогник яких запалює і наповнює серця радістю Воскресіння Христового.
Тож напередодні свята Великодня в Малобудищанській сільській бібліотеці-філії комунального закладу культури «Центр культури, дозвілля, туризму та спорту» пройшло народознавче свято «Великдень всіх на гостину просить – крашанку, як усмішку підносить». Багато цікавої та корисної інформації про Великдень почули вихованці закладу дошкільної освіти «Світлячок», які завітали до бібліотеки. На захід був запрошений настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Малі Будища отець Сергій. Він розповів про життя та жертовність Ісуса Христа, пояснив правила духовного очищення в період Великого посту.
Завідуюча бібліотекою-філією Людмила Міщанин познайомила дітей із традиціями українського народу під час Великоднього свята, розповіла про писанки, про значення символів, які на них зображують. Діти переглянули відеоролики «Про Великдень дітям» та « Писанка».
Для присутніх була оформлена виставка-експозиція «Весна іде, наповнена чудес… Христос Воскрес!».
Під час заходу діти читали вірші про Великдень та подарували бібліотеці свою колективну роботу «Великодній кошик».
Наприкінці заходу малеча отримала великодні подарунки від Олександра Ващенка.
Завідуюча бібліотекою-філією Людмила Міщанин