ОЛЕКСАНДР ШАРАХМУЛІН, ВЕТЕРАН ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ, 12 КВІТНЯ СВЯТКУЄ СВІЙ 95-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 12.04.2019 15:20

Ця особистість зі значними досягненнями та неабияким бойовим, трудовим і життєвим досвідом ще юнаком пройшла суворими фронтовими дорогами від Харкова до Берліна.

Аби привітати ювіляра з визначною датою, вручити подарунки, висловити щиру вдячність за подвиг і побажати міцного здоров'я, до його оселі завітали гості: Юлія Масюк і Жанна Чечель, представники Опішнянської ОТГ, Сергій Мурадян і Володимир Прислонський, голови Зіньківської міської та районної ветеранських організацій, а також Юлія Окара, працівник Територіального центру соціального обслуговування.

Олександр Шарахмулін пережив усі жахи та випробування війни, чесно виконував свій солдатський обов'язок, свідченням чого є бойові нагороди.

Ірина Гармаш, Опішнянська ОТГ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)