ДІТИ І САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 06.02.2019 22:14

6 лютого голова Опішнянської ОТГ Микола Різник за участь в обласному конкурсі малюнків "Самоврядування очима дітей" дипломами і подарунками від імені селищної ради нагородив одинадцять вихованців Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості: Олександру Наконечну, Софію Рубайло, Аріну Троцьку, Любов Білик, Анастасію Брахновську, Вероніку Фото без описуКиченко, Артема Турбая, Тімура Хлівного, Софію Матвієнко, Ростислава Михайлика та Вероніку Мальченко.

"Нові обрії нашого розвитку - цікаві та надихаючі. Кому ж їх творити, як не дітям? Своїми чистими і щирими серцями вони краще за будь-яких політиків знають, якою має бути Опішня, у якому селищі їм хочеться жити", - зазначив у коментарі Микола Різник.

Ірина Гармаш, "Голос Опішні"