З МОЛИТВИ ТА ОСВЯЧЕННЯ РІЧКИ ВОРСКЛИ 19 СІЧНЯ ПОЧАЛОСЯ СВЯТКУВАННЯ ВОДОХРЕЩА НА "ГРИБКАХ" - ТЕРИТОРІЇ ПЛЯЖУ, ЩО В МІСЬКИХ МЛИНАХ ОПІШНЯНСЬКОЇ ОТГ

Дата: 20.01.2019 16:14

Далі гості, а їх цього року зібралося найбільше у порівнянні з минулими роками, поспішали зануритися у крижану воду. Від емоцій перехоплював дух.

Трав'яним чаєм з випічкою та цукерками, які безкоштовно надало підприємство "Опішнянський хліб" та Фото без описумісцева влада, пригощали організатори святкування - завідуюча клубом Людмила Омеляненко та бібліотекар Тетяна Григор села Міські Млини.

У колі громади Водохреща відзначали голова Опішнянської ОТГ Микола Різник, його заступник Теймур Мустафаєв та секретар ради Юлія Масюк.

Воду освятив настоятель Свято-Троїцького храму селища Опішні, протоієрей Володимир Бабич.

Мистецький колектив "Криниченька" з нагоди Хрещення Господнього подарував гостям свій запальний виступ.

На території святкування бажаючі мали змогу пригоститися смачним шашликом, який для них готував місцевий підприємець.

За порядком під час заходу слідкували правоохоронці, рятувальники та медики.

Ірина Гармаш, "Голос Опішні"