У ПОЛІ УВАГИ ОПІШНЯНСЬКА ОПЕРЗОНА

Дата: 29.05.2018 15:44

25 травня поліція Зіньківщини відпрацювала територію Опішні з метою стабілізації криміногенної ситуації та підтримання публічної безпеки і порядку населення.

Фото без описуВ оперативно-профілактичних заходах, окрім особового складу, взяли участь новопризначені керівники районного відділення: начальник, майор поліції Леонід Горяєв та його заступник, старший лейтенант поліції Роман Третяк, які того ж дня здійснили візит до секретаря селищної ради задля знайомства та обговорення основних напрямів і принципів співпраці з органом місцевого самоврядування. На посади правоохоронців представили 7 травня як тимчасово виконуючих обов'язки. Юлія Масюк побажала їм успіхів у нелегкій та почесній службі.

Леонід Горяєв в органах внутрішніх справ з 2005 року. Працював у різних підрозділах. Останні з них: Управління протидії наркозлочинності Полтавщини та управління Департаменту внутрішньої безпеки.

Нагадаю, до Леоніда Горяєва поліцію Зіньківського району очолював Вячеслав Сватковський.

Ірина Гармаш, "Голос Опішні"